Poznań

15-16 grudnia, 11:00 - 17:00 Stary Browar, ul. Półwiejska 42

Warsztaty i atrakcje

Strefy Akademia Duckie Deck
 • Warsztaty Oparte na autorskich scenariuszach, różnorodne tematycznie warsztaty, które inspirują i rozwijają umiejętności dzieci. Obowiązują zapisy.
 • Strefa malucha Pełna klocków, kolejek, puzzli i kredek przestrzeń, gdzie najmłodsi spędzają czas z rodzicami. Bez zapisów.
 • Strefa otwarta Wypełniona interaktywnymi stanowiskami i obiektami przestrzeń do twórczej zabawy i nauki. Bez zapisów.

Wybierz warsztat

Śmiejżelkowe komiksy Śmiejżelkowe komiksy
Niestraszne bajki z morałem Niestraszne bajki z morałem
Magia programowania z Photonem Magia programowania z Photonem
Zaprogramuj Dasha Zaprogramuj Dasha
Manufaktura Slime-ów Manufaktura Slime-ów

Śmiejżelkowe komiksy

Bum, bach, taabuuum!!! Zapraszamy na nowy śmiejżelkowy warsztat! Stworzycie na nim swoje własne komiksy. Czyli będziecie wymyślać historie, ubierać je w kadry, dodawać efekty specjalne a na koniec wydrukujecie i zabierzecie je do domu. Brzmi dobrze?


 • 6 - 12 lat
 • 12dzieci
 • 0 złosoba

Wybierz datę i zapisz się na warsztaty:

Sobota
15.12.2018
Niedziela
16.12.2018

Tworzenie bajek z morałem

Chcielibyście stworzyć własną animowaną bajkę? Taką prawdziwą? To świetnie! Na naszych warsztatach będzie to możliwe. Zuzka Wiruska i inne Niestraszki wprowadzą Was w tajniki animacji poklatkowej - techniki wykorzystywanej do produkcji prawdziwych animowanych bajek. Dzięki temu będziecie mogli stworzyć własne animowane opowieści. Na przykład o zdrowiu i to z morałem! Zapraszamy.

Pobierz za darmo niestraszkową aplikację do tworzenia bajek!

Poznaj szczegóły

 • 5 - 10 lat
 • 10dzieci
 • 0 złosoba

Wybierz datę i zapisz się na warsztaty:

Sobota
15.12.2018
Niedziela
16.12.2018

Magia programowania z Photonem

Programowanie to magia... ale na szczęście nie "czarna magia"! Wspólnie z robotem Photon postawimy pierwsze kroki w świecie programowania, gdzie poznamy podstawowe zasady działania nowych technologii. Nauka planowania i programowania, a w dodatku w postaci świetnej zabawy!

Poznaj szczegóły

 • 4 - 12 lat
 • 10dzieci
 • 0 złosoba

Wybierz datę i zapisz się na warsztaty:

Sobota
15.12.2018
Niedziela
16.12.2018

Zaprogramuj Dasha

PROGRAMOWANIE? KODOWANIE? Tych umiejętności będziemy potrzebować w przyszłości bardziej niż nam się wydaje. Dlatego już dziś zapraszamy Was na zajęcia, podczas których nauczycie się programować prześmiesznego i innowacyjnego robota DASH®. Został on wymyślony w Dolinie Krzemowej i podbija kolejne państwa na całym świecie! Dziś będzie u nas. Świetna zabawa robotem DASH® wraz ze specjalnymi aplikacjami doskonale wprowadzi Was w świat programowania. Dzięki temu poznacie współczesną SUPER MOC i język przyszłości. Gotowi na wyzwanie?

Poznaj szczegóły

 • 7 - 10 lat
 • 10dzieci
 • 0 złosoba

Wybierz datę i zapisz się na warsztaty:

Sobota
15.12.2018
Niedziela
16.12.2018

Manufaktura Slime-ów

Slime'owe szaleństwo zawitało w Akademii Duckie Deck. Pokażemy Wam jak zrobić idealny, kolorowy i ciągnący się slime. Stworzycie go sami od początku, aż do zamknięcia w opakowaniu łącznie z zaprojektowaniem własnej slime'owej etykiety. To od Was będzie również zależeć jak go nazwiecie. Dowiecie się kilku ciekawostek, a także nauczymy Was robić slime'owe bańki oraz śmieszne pierdzioszki! Przyjmujecie wyzwanie?


 • 6 - 12 lat
 • 10dzieci
 • 0 złosoba

Wybierz datę i zapisz się na warsztaty:

Sobota
15.12.2018
Niedziela
16.12.2018

Strefa otwarta

Odwiedź miejsce wypełnione interaktywnymi stanowiskami, pełne śmiechu i radości. To ciekawie zorganizowana przestrzeń do twórczej zabawy i nauki poza regularnymi warsztatami. Wszystkie atrakcje odbywają się przez cały dzień, a dzieci mogą dołączać o dowolnej porze.

Ciągle szukamy produktów, nowinek technologicznych i innych aktywności, gwarantujących ciekawe, kreatywne aktywne spędzenie czasu Tobie i Twojemu dziecku. Podczas każdej edycji zaskakujemy nowościami.

Wspólnie z dzieckiem odkryj i przetestuj pobudzające wyobraźnię najnowsze produkty dla najmłodszych, m.in. sterowane aplikacjami roboty Dash i Dot, tablicę do tworzenia układów elektronicznych - Circuit Scribe, zdalnie sterowane roboty Meccano, muzyczny stół, laserowy labirynt, gogle z wirtualną rzeczywistością i wiele innych.

Poznaj pomysły na rozwijanie zainteresowań Twojego dziecka.

Strefa malucha

Kraina dla maluchów, które lubią tworzyć, rysować, budować, czy po prostu razem się bawić. Pełna klocków, kolejek i kredek przestrzeń, gdzie najmłodsi spędzają czas z rodzicami, kiedy ich starsze rodzeństwo uczestniczy w warsztatach. Strefa bez ograniczeń wiekowych i konieczności rejestracji.

Miejsce pełne roześmianych dzieciaków, które bawią się bez ograniczeń, rozwiją w sobie ciekawość świata i pobudzają kreatywność. A wszystko pod okiem przeszkolonych animatorów z najlepszym podejściem do dzieci.

Gwarantujemy niezłą frajdę, a przy okazji Twoje dzieci poznają umiejętności, które wykorzystają w przyszłości do twórczej zabawy i nauki.

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowych warsztatach, nowej puli dostępnych miejsc i nadchodzących zapisach!

Oczami rodziców

Poleć
nas!
Poleć Tweet Poleć Email SMS