Warszawa

1-2 grudnia, 11:00 - 17:00 Centrum Kreatywności Targowa, ul. Targowa 56

Warsztaty i atrakcje

Strefy Akademia Duckie Deck
  • Warsztaty Oparte na autorskich scenariuszach, różnorodne tematycznie warsztaty, które inspirują i rozwijają umiejętności dzieci. Obowiązują zapisy.
  • Strefa malucha Pełna klocków, kolejek, puzzli i kredek przestrzeń, gdzie najmłodsi spędzają czas z rodzicami. Bez zapisów.
  • Strefa otwarta Wypełniona interaktywnymi stanowiskami i obiektami przestrzeń do twórczej zabawy i nauki. Bez zapisów.

Strefa otwarta

Razem z marką Astra inspirujemy pokolenia szkolnych bohaterów!

W naszej otwartej przestrzeni pojawi się nowa, czarno-biała atrakcja, którą obowiązkowo trzeba będzie wypełnić kolorem - stanowisko z dużymi kolorowankami. Jedynym kolorowym akcentem są produkty plastyczne marki Astra takie jak: plastelina, farby i kredki, których będziecie mogli użyć, aby zmienić oblicze całej strefy. Do zabawy zapraszamy całe rodziny!

Ciekawi jesteśmy czy podołacie zadaniu. Żeby dodatkowo podnieść Waszą motywację, mamy dla Was małą niespodziankę. Każdy, kto zaangażuje się w aktywności na stoisku, otrzyma niezwykły upominek - kredkę o wielu kolorach.

Ponadto zapraszamy co całej strefy otwartej Akademii Duckie Deck - miejsca wypełnionego interaktywnymi stanowiskami, pełnego śmiechu i radości. Wszystkie atrakcje odbywają się przez cały dzień, a dzieci mogą dołączać o dowolnej porze.

Strefa malucha

Kraina dla maluchów, które lubią tworzyć, rysować, budować, czy po prostu razem się bawić. Pełna klocków, kolejek i kredek przestrzeń, gdzie najmłodsi spędzają czas z rodzicami, kiedy ich starsze rodzeństwo uczestniczy w warsztatach. Strefa bez ograniczeń wiekowych i konieczności rejestracji.

Miejsce pełne roześmianych dzieciaków, które bawią się bez ograniczeń, rozwiją w sobie ciekawość świata i pobudzają kreatywność. A wszystko pod okiem przeszkolonych animatorów z najlepszym podejściem do dzieci.

Gwarantujemy niezłą frajdę, a przy okazji Twoje dzieci poznają umiejętności, które wykorzystają w przyszłości do twórczej zabawy i nauki.

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowych warsztatach, nowej puli dostępnych miejsc i nadchodzących zapisach!

Oczami rodziców

Poleć
nas!
Poleć Tweet Poleć Email SMS