Wrocław

17-18 lutego, 11:00 - 17:00 Wrocławski Park Technologiczny, ul. Duńska 9, budynek DELTA

Warsztaty i atrakcje

Strefy Akademia Duckie Deck
 • Warsztaty Oparte na autorskich scenariuszach, różnorodne tematycznie warsztaty, które inspirują i rozwijają umiejętności dzieci. Obowiązują zapisy.
 • Strefa malucha Wypełniona interaktywnymi stanowiskami i obiektami przestrzeń do twórczej zabawy i nauki. Bez zapisów.
 • Strefa otwarta Pełna klocków, kolejek, puzzli i kredek przestrzeń, gdzie najmłodsi spędzają czas z rodzicami. Bez zapisów.

Wybierz warsztat

Śmiejżelkowe ZOO 3D - tworzenie hologramów zwierzaków Śmiejżelkowe ZOO 3D - tworzenie hologramów zwierzaków
Magia programowania z Photonem Magia programowania z Photonem
Maszyna Goldberga Maszyna Goldberga
Zaprogramuj Dasha Zaprogramuj Dasha
Bańkowe laboratorium Bańkowe laboratorium

Śmiejżelkowe ZOO 3D

Czy wiecie co to są hologramy i jak działają? To takie obrazy, które wydają się być trójwymiarowe, a tak naprawdę nie są. Brzmi zagadkowo? Spokojnie, na naszych warsztatach wszystkiego się o nich dowiecie. A w dodatku będziecie mogli wykonać hologramowe zwierzaki według własnego pomysłu. Będzie mnóstwo tworzenia, świetna zabawa, a na końcu efekt WOW!

Zobacz przykładowe hologramowe zwierzaki, jakie dzieci wyczarują podczas warsztatów >>

Poznaj szczegóły

 • 6 - 12 lat
 • 12dzieci
 • 0 złosoba

Wybierz datę i zapisz się na warsztaty:

Sobota
17.02.2018
Niedziela
18.02.2018

Brak miejsc.

Bez rejestracji i opłat odwiedź:
Strefę Malucha > i Strefę Otwartą>

Magia programowania z Photonem

Programowanie to magia... ale na szczęście nie "czarna magia"! Wspólnie z robotem Photon postawimy pierwsze kroki w świecie programowania, gdzie poznamy podstawowe zasady działania nowych technologii. Nauka planowania i programowania, a w dodatku w postaci świetnej zabawy!

Poznaj szczegóły

 • 4 - 12 lat
 • 10dzieci
 • 0 złosoba

Wybierz datę i zapisz się na warsztaty:

Sobota
17.02.2018
Niedziela
18.02.2018

Maszyna Goldberga

Czy wiecie co to jest Maszyna Goldberga? To seria mechanizmów działających na zasadzie domina. Wyobraźcie sobie wieżę z klocków, butelkę, kubek, tubę, rulon - wszystkie połączone ze sobą w jeden funkcjonujący mechanizm. Jaki? Wymyślicie sami, a działanie swojej autorskiej maszyny sfilmujecie trybem slow-motion. Będzie niesamowicie - obiecujemy.

Poznaj szczegóły

 • 6 - 12 lat
 • 10dzieci
 • 0 złosoba

Wybierz datę i zapisz się na warsztaty:

Sobota
17.02.2018
Niedziela
18.02.2018

Zaprogramuj Dasha

PROGRAMOWANIE? KODOWANIE? Tych umiejętności będziemy potrzebować w przyszłości bardziej niż nam się wydaje. Dlatego już dziś zapraszamy Was na zajęcia, podczas których nauczycie się programować prześmiesznego i innowacyjnego robota DASH®. Został on wymyślony w Dolinie Krzemowej i podbija kolejne państwa na całym świecie! Dziś będzie u nas. Świetna zabawa robotem DASH® wraz ze specjalnymi aplikacjami doskonale wprowadzi Was w świat programowania. Dzięki temu poznacie współczesną SUPER MOC i język przyszłości. Gotowi na wyzwanie?

Poznaj szczegóły

 • 7 - 10 lat
 • 10dzieci
 • 0 złosoba

Wybierz datę i zapisz się na warsztaty:

Sobota
17.02.2018
Niedziela
18.02.2018

Bańkowe laboratorium

Każdy wie, co to bańki mydlane. Wszyscy je kochają, ale jeszcze nie każdy wie, że bańki to prawdziwa magia. Udowodnimy, że bańki to dużo więcej niż tylko woda, płyn do naczyń i kółeczko do dmuchania. Z nami odkryjecie ich chemiczno-fizyczne właściwości, ale też magiczne oblicze. Nauczycie się kilku sztuczek takich jak: wdmuchiwanie bańki do środka bańki, bańkowa gąsienica i inne. Gotowi?

Poznaj szczegóły

 • 4 - 12 lat
 • 10dzieci
 • 0 złosoba

Wybierz datę i zapisz się na warsztaty:

Sobota
17.02.2018
Niedziela
18.02.2018

Strefa otwarta

Odwiedź miejsce wypełnione interaktywnymi stanowiskami, pełne śmiechu i radości. To ciekawie zorganizowana przestrzeń do twórczej zabawy i nauki poza regularnymi warsztatami. Wszystkie atrakcje odbywają się przez cały dzień, a dzieci mogą dołączać o dowolnej porze.

Ciągle szukamy produktów, nowinek technologicznych i innych aktywności, gwarantujących ciekawe, kreatywne aktywne spędzenie czasu Tobie i Twojemu dziecku. Podczas każdej edycji zaskakujemy nowościami.

Wspólnie z dzieckiem odkryj i przetestuj pobudzające wyobraźnię najnowsze produkty dla najmłodszych, m.in. sterowane aplikacjami roboty Dash i Dot, tablicę do tworzenia układów elektronicznych - Circuit Scribe, zdalnie sterowane roboty Meccano, muzyczny stół, laserowy labirynt, gogle z wirtualną rzeczywistością i wiele innych.

Poznaj pomysły na rozwijanie zainteresowań Twojego dziecka.

Strefa malucha

Kraina dla maluchów, które lubią tworzyć, rysować, budować, czy po prostu razem się bawić. Pełna klocków, kolejek i kredek przestrzeń, gdzie najmłodsi spędzają czas z rodzicami, kiedy ich starsze rodzeństwo uczestniczy w warsztatach. Strefa bez ograniczeń wiekowych i konieczności rejestracji.

Miejsce pełne roześmianych dzieciaków, które bawią się bez ograniczeń, rozwiją w sobie ciekawość świata i pobudzają kreatywność. A wszystko pod okiem przeszkolonych animatorów z najlepszym podejściem do dzieci.

Gwarantujemy niezłą frajdę, a przy okazji Twoje dzieci poznają umiejętności, które wykorzystają w przyszłości do twórczej zabawy i nauki.

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowych warsztatach, nowej puli dostępnych miejsc i nadchodzących zapisach!

Oczami rodziców

Poleć
nas!
Poleć Tweet Poleć Email SMS